Ilość tapety potrzebna do wytapetowania pomieszczenia.


Przy pomocy kalkulatora obliczysz w prosty sposób koszt oraz ilość tapety potrzebnej do wytapetowania dowolnego pomieszczenia.
Aby uzyskać wynik wprowadź odpowiednie dane. Wymiary podaj w metrach a zapas w centymetrach.
Ilość rolek tapety potrzebna do wytapetowania pokojuŚciany

  Długość[m]  Wysokość[m] 
Ściana 1 
Ściana 2 
Ściana 3 
Ściana 4 Drzwi

  Szerokość[m]  Wysokość[m] 
Drzwi 1 
Drzwi 2 Okna

  Szerokość[m]  Wysokość[m] 
Okno 1 
Okno 2 Tapeta

  Szerokość[m]  Długość[m] 
Rolka  
Zapas dodany do każdego pasa tapety

Zapas: cm
Cena jednej roki tapety

Cena:

Użytkownicy tego kalkulatora korzystali również

Trójkąt

Dzięki kalkulatorowi obliczysz w prosty sposób pole powirzchni, obwód, boki, wysokość, kąty trójkąta dowolnego, prostokątnego i równobocznego.

Układ równań - analiza metodą Kroneckera-Capelliego

Poniższy kalkulator pomoże w przeprowadzeniu analizy rozwiązywalności układu równań z dowolną ilością niewiadomych na podstawie obliczeń rzędu macierzy układu oraz rzędu macierzy rozszerzonej zgodnie z twierdzeniem Kroneckera-Capelliego. W wyniku oprócz rozwiązania otrzymasz również pełną analizę oraz przedstawienie obliczeń krok po kroku.

Mnożenie ułamków krok po kroku.

Dzięki kalkulatorowi pomnożysz dowolne dwie liczby mieszane lub ułamki właściwe i ułamki niewłaściwe.
Kalkulator krok po kroku przedstawi w wyniku wykonane działania na ułamkach oraz poda wyjaśnienia wykonywanych czynności. Dowiesz się jak uprościć ułamki, jak ustalić najmniejszą wspólną wielokrotność oraz największy wspólny dzielnik.

Ryzyko zawału serca

Dzięki kalkulatorowi za pomocą kilku czynników sprawdzisz stopień ryzyka wystąpienia zawału w okresie kolejnych dziesięciu lat.

Ilość betonu potrzebnego do fundamntu lub stropu

Kalkulator jest przeznaczony do obliczenia ilości potrzebnego betonu do wylania płyty fundamentowej lub stropu z uwzględnieniem zbrojenia lub bez. Dzięki kalkulatorowi dowiemy się również jaki będzie koszt betonu potrzebnego do wylania fundamentu.

Koło

Dzięki kalkulatorowi obliczysz w prosty sposób pole powirzchni koła, obwód koła, pole odcinka koła, pole wycinka koła i długość łuku okręgu.

Kalkulator straty ciepła

Poniższy kalkulator jest kompletnym narzędziem do obliczenia straty ciepła w domu.
Dzięki kalkulatorowi dowiemy się jakie są straty ciepła np. przez sufit, ściany zewnętrzne, okna, podłogę w każdym pomieszczeniu naszego domu w zależności od rodzaju budulca, ilości warstw, ocieplenia i temperatury zewnętrznej.

Z kalkulatora korzystano 10507 razy.Kalkulator podręczny