Regulamin / Warunki korzystania

Korzystanie ze stron oraz narzędzi, wyników obliczeń i informacji zawartych w serwisie jest w pełni darmowe pod warunkiem niewykorzystywania ich do celów komercyjnych (w tym sprzedaż, odsprzedaż) oraz kopiowania, zmiany  i odkrywania kodu źródłowego całości lub jakiejkolwiek części strony i tworzenia stron lustrzanych/podobnych oraz udostępniania osobom trzecim bez zgody.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż umieszczone w serwisie kalkulatory, przeliczniki, narzędzia i informacje są w pełni poprawne, aktualne, funkcjonalne i przydatne do określonego celu. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie narzędzi,  wyników i uzyskanych informacji. Użytkownik serwisu wykorzystuje narzędzia, uzyskane wyniki oraz informacje na własną odpowiedzialność.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian, zawieszenia lub całkowitego zaprzestania udostępniania strony lub jej części oraz narzędzi zawartych na niej bez wcześniejszej informacji i w dowolnym momencie.

Nie bierzemy odpowiedzialności za straty, koszty poniesione przez użytkownika z tytułu zakupu produktów lub naruszenia świadczenia usług oraz innych działań świadczonych przez reklamodawców.

Wykorzystanie strony do celów komercyjnych (w tym sprzedaż, odsprzedaż), odkrywanie, kopiowanie, zmiany kodu źródłowego całości lub jakiejkolwiek części strony i tworzenie stron lustrzanych/podobnych oraz udostępnianie osobom trzecim jest zabronione.

Skorzystanie ze strony oznacza automatyczną zgodę na warunki zawarte w regulaminie.

 

Warunki dotyczące komentarzy

Te warunki zawierają reguły dotyczące publikowania komentarzy. Dodając komentarz, oświadczasz, że zgadzasz się z tymi zasadami:

  • Pomimo, że administrator monitoruje dodawane komentarze nie jest możliwe by każdy komentarz był w danym momencie moderowany.
  • Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszystkie komentarze wyrażają indywidualne opinie i punkt widzenia ich autora, a nie serwisu i administratora.
  • Użytkownik zobowiązny jest nie publikować wpisów i materiałów zawierających nieprawdziwe informacje, obscenicznych, niezgodnych z prawem, obrażających inne osoby, zawierających groźby, nękających lub naruszających cudzą prywatność.
  • Administrator ma prawo do edycji, przeniesienia lub usunięcia dowolnego komentarza z dowolnego powodu i bez uprzedzenia.

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować zakazem dalszego komentowania.

Warunki i postanowienia mogą ulec zmianie w dowolnym momencie i bez uprzedzenia.


Wybierz język

EN, ES, DE, FR, RU


Podręczny kalkulator online